Suminar

Kord kuus kohtume Suminaril ehk kohas kus arutame/ sumiseme/ nuputame/ treenime kõhulihaseid ja teeme midagi ära. Saame rohkem teada teaduse ja oma valdkonna populariseerimisest ja otsime aina paremaid võimalusi praktilisteks tegevusteks.

Oodatud on teaduse populariseerijad, õppejõud, teadlased, õpetajad, tudengid jt huvilised, kes tahavad rohkem teada teaduse populariseerimisest, käed-külge õpitubadest, koostöövõimalustest, loodusest ja maaelust ning kõige tähtsam – ka ise käed külge panna ja katsetada.

Suminaril osalemine on tasuta.

15. aprillil toimub järgmine Suminar, mis toimub Teaduslahing 2016 raames. Kohal on 20 teaduse populariseerijat! Kogume ja jagage ideid ja kogemusi ning uurime, millega ja kuidas teised tegutsevad.

Jooksvalt tasub silma peal hoida Teaduslahingu lehel, kust saab täpsemalt teada, kes Suminarile tulevad https://www.facebook.com/teaduslahing/ 

29. märtsil oli Elus teaduse Suminari külaliseks Psühhobuss. Psühhobuss vedas ka Suminari vestlusringi “Müütide murdmine teaduslikul meetodil”.
Õhtu teises pooles pakkus elamusi Psühhobussi teadusteater.

19. veebruaril võtsime ette väljasõidu Läänemaale, kus teadusest said osa kümned lapsed ja lapsevanemad. Tutvusime innovatsioonikeskuse Innokas tegevusega ja viisime läbi jäätise õpitoa. Psühhobuss pani õhtul punkti ajuvidinate töötoaga.

13. jaanuaril  2016 kogunesime Teaduskeskuses AHHAA. Jätkasime arutelu eelmisel aastal alguse saanud teemal – koostöö teaduse populariseerimisel. Õhtu lõpetas AHHAA teadusteatrietendus “Appi, matemaatika!”.

9. detsembril 2015 toimus Elus teaduse Suminar, mis oli esimene algavast koostöö-Suminaride sarjast, mille eesmärgiks on arutleda teaduse, igapäevaelu ja hariduse ühendamise võimaluste üle ning tutvustada Suminari osalejatele koolinoorte lemmik-õpitubasid, mida teaduse populariseerijad läbi viivad.

Üks mõte “Suminar” kohta

  1. Pingback-viide: Psühhobussiga müütide murdmisest | elus teadus

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s