Kuidas viia teadus sihtgrupini?

2. märtsi õhtul toimus ühe hästi toreda tudengite ühenduse BioWay igakuine seminar, kus sel korral jagas oma mõtteid teadusest ka Elus teadus.

BioWay eesmärgiks on ühendada loodus- ja täppisteadlased ja ettevõtlus, kutsuda kokku aktiivseid noori ja ühiselt läbi seminaride aidata ideest välja töötada toode ja leida sellele ka klient.

Elus teaduse panus langes seminarile, mis kandis nime “Approach Your Customer”, kus Kristi rääkis Elus teaduse kogemusest teaduse viimisel koolidesse ja tutvustamisel läbi võistluse Teaduslahing, sponsorite leidmise õnnestumistest ja ebaõnnestumistest jpm.

Osalejad said ise läbi mängida müügimehe ja kliendi rolle. Näiteks katsetada, kuidas suhtub klient tootesse siis, kui tal on võimalus toote arendamises kaasa rääkida. Üllatuseks tuli läbi kiirete ajurünnakute mitu head ideed, mida võiks ka päriselt ellu viia.

Seminari teises pooles tutvustas rohkelt auhindu võitnud Genosity oma geenitestimise seadet ja välja selgitati, et neljast koha peal testitust vähemalt pooled on inimesed 🙂

Aitäh BioWayle kutsumast ja kohtumiseni järgmisel kuul!

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s