Tudengipäevadel teadust veeretamas

eelistus

Tudengipäevade raames saabus reedel Tartu Gustavi kohviku juurde toimetama Elus teaduse rõõmus meeskond, mis seekord koosnes Kristist ja Margest. Toimekalt seati üles telk ja kõik varustus, mis vajalik inimsuuruses lauamängu läbiviimiseks. Kella poole kuueks oli kõik paigas, alustades Werneri kohvist kuni hiigelsuure täringuni,  võistlejate innukusest rääkimata! Neli kolmeliikmelist meeskonda (Pink Ponks, Pool Sõpra, Golden ja Diisel) asusid hoogsalt veeretama ja hoolikalt reeglitest kinni pidades ülesandeid lahendama ja küsimustele vastama!

20160916_181402

Mõtlemiseks ja vastuse andmiseks oli aega 30 sekundit. Kui selle ajal jooksul vastust meeskond ei andnud, siis polnud sellest hullu, kuna kaasvõistlejad olid innukalt juba enda meeskonna eest vastamas, et boonuspunkte teenida. Mille üle mõelda ja arutleda juba oli, kuna osalejad ja ka pealtvaatajad said oma teadmised teaduse eri valdkondadest proovile panna (botaanika, toiduainete tehnoloogia, geneetika, mehaanika, metsandus, looduskaitsebioloogia jne.).

20160916_174849

Inimsuuruses lauamängu võit tuli tiimile, kes andis kõige rohkem õigeid vastuseid ja lahendas kõige edukamalt ülesandeid. Muidugi oli kasu ka heast viskekäest! Kes seekord mängima ei jõudnud, siis Teadlaste Öö Festivalil sõidab Elus teadus lauamänguga mööda Eestit ringi ja siis on juba hea võimalus ise täringult õnne nõutada!

Tartu Tudengipäevade raames maha peetud Inimsuuruses lauamängu lahingu võttis kokku Marge Thetloff. Võistlus toimus 16. septembril 2016.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s